Plenky a pečující produkty

Spolehlivé a bezpečné dětské plenky Muumi jsou vyvíjeny s ohledem na citlivou pokožku a potřeby dětí. Náš rozsáhlý sortiment obsahuje vysoce kvalitní dětské pleny Muumi ve všech velikostech, které usnadňují život a jsou vhodné pro citlivou pokožku. Všechny naše krásné produkty jsou navrženy a vyrobeny ve Finsku z bezpečných surovin.

Vyberte si to pravé pro vaše dítě

Přejít k nákupu na e-shopu

Více o našich plenkách

Super měkký povrchový materiál

V super měkkých a jemných plenkách Muumi Baby se používají pouze důkladně prozkoumané čisté suroviny a prodyšné povrchové materiály, které udržují pokožku vašeho dítěte suchou a zdravou.

Spolehlivé

Vynikající absorpce dětských plenek Muumi distribuuje vlhkost rovnoměrně po celé pleně, a proto zaručuje účinnou ochranu i pro aktivní děti. Zadní a boční elastika mezitím zaručují lepší přilnutí a zabraňují bočním a zadním netěsnostem – vaše dítě bude tak déle spokojené.

Šetrné k pokožce

Do plenek Muumi Baby se nepřidávají žádné zbytečné chemikálie, jako je chlor, krémy, vonné látky, glyfosáty, latex, formaldehyd nebo ftaláty – a proto jsou vhodné pro citlivou pokožku dětí.

Muumi Baby

Jemné k dětem, jemné k přírodě

Šetrné k pokožce

Nové a vylepšené absorpční schopnosti a struktura našich plenek distribuují vlhkost rovnoměrně po celé pleně. Díky naší vývojové práci používáme výrazně méně superabsorbentů než mnoho jiných konkurentů z oboru.

Bezpečné

Plenky Muumi Baby jsou bezpečnou volbou pro vaše dítě. Plenky jsou vyráběny pouze z čistých surovin a neobsahují zbytečné chemikálie, jako jsou pleťové vody, vonné látky nebo chlor.

Zodpovědné k životnímu prostředí

Vzhledem k tomu, že naše produkty používají nejmenší obyvatelé naší planety, staráme se o to, abychom se během celého životního cyklu pleny dobře starali o naše sdílené životní prostředí.

Spolehlivé

Absorpční schopnost a struktura našich plenek distribuují vlhkost rovnoměrně po celé pleně. Pružiny zajišťují dobré usazení a zabraňují únikům. Tak mohou dětské plenky Muumi Baby splnit i ty nejnáročnější potřeby.

Z Finska

Muumi Baby pleny vyrábí Delipap, rodinná společnost z Finska s více než 40 lety zkušeností. Sami jsme matky a otcové a proto neustále vyvíjíme své plenky pro dobro svých nejmenších.

Tabulka velikostí

Plenky Muumi Baby jsou k dispozici v celé řadě velikostí, od novorozence po batole. Všechny naše pleny jsou vyráběny z čistých a bezpečných surovin způsobem šetrným k životnímu prostředí v jediné finské továrně na pleny.