Pečující produkty

Každodenní život s malými dětmi může být hektický. Pečující výrobky Helmi Baby usnadňují a čistí celou řadu situací. Ve výrobcích jsou použity pouze ty nejkvalitnější a bezpečné suroviny, které jsou vhodné i pro citlivé oblasti pokožky.

Dětská podložka Helmi Baby

Finská dětská podložka Helmi Baby je jedinečný a všestranný výrobek pro péči o dítě. Tato jednorázová a savá podložka poskytuje čistou a hygienickou pomoc při výměně plenek a snadno si ji můžete vzít s sebou, když odcházíte z domu. Dětská podložka Helmi Baby je také vynikající volbou pro ochranu dětské postele během tréninku na nočník. Dětskou podložku lze použít také do autosedaček, křesel a vysokých židlí atd. Rozměr podložky: 58 x 60 cm.

Čistící ubrousky Helmi Baby

Špinavá ústa a lepkavé ruce jsou součástí každodenního života s dětmi! Čisticí ubrousky Helmi Baby lze použít k otření vašeho dítěte od hlavy až k patě a jsou praktické v autě, na lodi, v křesle, na přebalovacím pultu nebo na cestách. Finské čisticí ubrousky Helmi Baby byly vyvinuty ve spolupráci s Finskou federací pro alergii, kůži a astma, takže jsou ideální pro použití na citlivé nebo intimní oblasti pokožky. Čisticí ubrousky obsahují uklidňující aloe vera a zvlhčující glycerin. Neobsahují žádné vůně ani barviva.

Bryndáčky Helmi Baby

Jednorázové a hygienické podbradníky Helmi Baby jsou skvělé pro jídlo doma nebo na cestách. Bryndáček obsahuje kapsu na sbírání drobků a jiného nepořádku a přitom udržuje oblečení vašeho dítěte čisté. Bryndáčky jsou vhodné pro děti všech velikostí. Bryndáček je připevněn páskou na oblečení dítěte v zadní části jeho ramen.